Sprawdzamy, kiedy są wyniki kaskady i ule można wygrać

Większość z nas marzy o tym, aby zyskać spore pieniądze. Choć zazwyczaj do tego niezbędna jest ciężka praca, to czasem los bywa łaskawy. Wystarczy bowiem zagrać w jedną z gier liczbowych, aby nieco dopomóc szczęściu. Doskonałym przykładem takiego stanu rzeczy jest gra o nazwie Kaskada. Warto zatem się jej przyjrzeć, aby później z niecierpliwością oczekiwać na wyniki losowania.

Czym jest Kaskada, czyli kilka słów wstępu

Pragnąc zacząć grać w jakąkolwiek grę liczbową, warto czegoś się o niej dowiedzieć, aby potem jak nadejdą już kaskada wyniki nie być niczym zaskoczonym. Jest to gra organizowana przez Totalizator Sportowy, ale w przeciwieństwie do innych gier tego organizatora nie mamy w tym przypadku wszywania swoich liczb. Tutaj bowiem to maszyna i ślepy los podają nam dwa losowe zestawy liczb. W każdym z nich jest 12 liczb ze zbioru liczb od 1 do 24. Warte podkreślenia jest to, że owe zbiory się pokrywają wzajemnie i tym samym dana liczba występuje tylko raz w jednym z dwóch zestawów. Do tego, aby cieszyć się z wygranej, potrzebujemy 8 trafionych liczb.
Jakie działania trzeba podjąć, aby kaskada wyniki okazały się dla nas łaskawe?

Jak wiadomo szczęściu, trzeba dopomagać, a zatem pierwszym krokiem jest sam udział w loterii. W tym też celu warto odwiedzić kolekturze Lotto lub też zagrać online. Tak naprawdę wszystko zależy od sytuacji i naszych upodobań. Tak jak zostało, to już wspomniany otrzymamy kupon, na którym będą dwa zestawy liczb. Musimy je następnie porównać z tymi, jakie miały miejsce podczas losowania Kaskady. Warto o zatem regularnie śledzić wyniki losowań, aby nie stracić swojej szansy od losu.

Kiedy mogę poznać wyniki losowania Kaskady?

Nabywając kupon kaskady, już możemy wiedzieć dokładnie, kiedy ma miejsce najbliższe losowanie kaskada wyniki. Owa informacja znajduje się tu pod ceną naszego kuponu. Jest tam dokładna data i godzina. To ważne, gdyż same losowania są dwa razy dziennie tj. o 14:00 i 21:40. każdorazowo transmisja odbywa się w studio Lotto. W przypadku pierwszego losowania na kuponie widnieje rzymska cyfra I, a przy kolejnym jest to cyfra II.

Ile można wygrać?

W przypadku Kaskady nagrody są stałe i tym samym każdorazowo główna nagroda to 250000 zł. Do jej wygrania, należy trafić wszystkie 12 liczb, a za 11 typów dotrzymujemy nagrodę 1000 zł.